RZUTY

NOVA MŁODZIEŻOWA ...

BUDUJEMY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

     Każde piętro domu zostało zaprojektowane tak, by oferowana przestrzeń została wykorzystana w sposób jak najbardziej optymalny. Brak jakichkolwiek skosów we wnętrzach stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie a pełnowymiarowa wysokość pomieszczeń pozwala w pełni na funkcjonalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Wyjątkowego charakteru nada całości kominek w salonie jak i bezpośrednie wyjście z salonu na taras główny. Otwarta kuchnia, przestronne hole i wiatrołapy pozwalają na swobodne korzystanie z nieruchomości oraz funkcjonalne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Doświetlone cztery pokoje oraz dodatkowy balkon i taras przyjemnie nasłoneczniają każdą cześć domu. Dodatkowo jednostanowiskowy garaż, miejsca postojowe oraz własny ogród, niezależny taras, osobny wjazd i wejście główne do budynku dają poczucie nieskrępowania i niezależności - to z pewnością dodatkowe atuty tej nieruchomości.

Stworzenie indywidualnego projektu domu miało na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności wnętrza jak i wykorzystania walorów bardzo widokowej działki. Każde piętro domu zostało zaprojektowane tak, by oferowana przestrzeń została wykorzystana w sposób jak najbardziej optymalny. Brak jakichkolwiek skosów we wnętrzach stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie a pełnowymiarowa wysokość pomieszczeń pozwala w pełni na funkcjonalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Wyjątkowego charakteru nada całości kominek w salonie jak i bezpośrednie wyjście z salonu na taras główny. Otwarta kuchnia, przestronne hole i wiatrołapy pozwalają na swobodne korzystanie z nieruchomości oraz funkcjonalne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Doświetlone cztery pokoje oraz dodatkowy balkon i taras przyjemnie nasłoneczniają każdą cześć domu. Dodatkowo jednostanowiskowy garaż, miejsca postojowe oraz własny ogród, niezależny taras, osobny wjazd i wejście główne do budynku dają poczucie nieskrępowania i niezależności - to z pewnością dodatkowe atuty tej nieruchomości.
       Planowanie przestrzeni sprzyjającej sąsiedzkiej integracji i stworzenie indywidualnego projektu każdego domu miało na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności wnętrza jak i wykorzystania walorów bardzo widokowej działki.

Własna oaza spokoju ...  TARAS I OGRÓD we własnym stylu ... to wyłącznie Twoja decyzja. Każdy ma do dyspozycji miejsce na stworzenie prywatnej i kameralnej oazy. Na pewno do dobrego wypoczynku potrzebujemy dużo świeżego powietrza, zieleni i wygodnych mebli, na których można przysiąść. Na co dzień wiele czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach: biurach, firmach, sklepach, domach. Taki zakątek możemy stworzyć sami i warto to zrobić, czy móc zrelaksować się po powrocie z pracy do domu by cieszyć się własną oazą spokoju. To miejsce idealnie również dla dzieci, rodzice mają wówczas pewność, że nasze dziecko bawi się w bezpiecznym miejscu, a co najważniejsze blisko rodziców. Widokowy, cichy ogród z tarasem ma być miejscem odpoczynku i wytchnienia - w jednym zdaniu: Ogród jest dla mieszczucha rajem ...

Zadzwoń i umów się na spotkanie i prezentację nieruchomości: 787-777-759 & 606-130-800. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

ŁĄCZNA POWIERZCHNIA: 129,92m2

PARTER (pow. 66,57 m2):
- salon                               25,88 m2
- kuchnia                             8,39 m2        
- holl                                   5,74 m2
- komunikacja                       3,48 m2        
- pomieszczenie gospodarcze  5,48 m2
- wc                                    1,44 m2
- garaż                               16,16 m2
- taras                                kwestia własnej aranżacji

PIĘTRO (63,35 m2):
- pokój z dużą garderobą       20,39 m2 
- pokój z balkonem                11,69 m2
- pokój                                13,30 m2
- łazienka                              6,41 m2
- holl                                    6,49 m2
- komunikacja                        5,07 m2
- taras                                  8,41 m2

Zapoznaj się z rzutami nieruchomości ... Łączna powierzchnia 129,92 m2: PARTER 66,57 m2 + PIĘTRO 63,35 

 

 

Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz Naszej nieruchomości. Dla architekta wnętrz dopasowanie przestrzeni do Twoich potrzeb to za każdym razem wyzwanie ... lecz możliwe jest stworzenie projektu, który będzie odzwierciedlać Twój osobisty styl w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem Twojego wymarzonego wnętrza. Powyższe wizualizacje, stanowiące poglądowe zaaranżowanie salonu na ul. Młodzieżowej zaprezentowała Architekt Pani Patrycja Wojtaś www.wojtaspatrycja.com

 WIZUALIZACJA WNĘTRZA - spójrz na propozycję NOWOCZESNEGO SALONU & DESIGNERSKIEJ KUCHNI o prostej linii zabudowy ...

  

 

KLIENT OTRZYMUJE DODATKOWO ( w cenie):

- duży strych z możliwością zaadaptowania...

- instalację odkurzacza centralnego ...

- ledowe oświetlenie w podbitce Kanlux ...

- rolety zewnętrzne sterowane automatycznie na pilota w kolorze grafitowym ...

- łącze światłowodowe dla internetu i TV ...

 

NAJNIŻSZA CENA 3.850 zł brutto / m2 

*** BEZ PROWIZJI *** BEZ PCC ***

 Zadzwoń, umów się na spotkanie na prezentację nieruchomości i zobaczyć kolejne etapy inwestycji

& . Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.