ZALETY INWESTYCJI

TO TWÓJ DOM POD SZYNDZIELNIĄ

       NOVA MŁODZIEŻOWA to osiedle domów zlokalizowanych w niesamowicie widokowej i malowniczej części Kamienicy, otoczone zielenią pobliskich gór, terenami rekreacyjnymi, trasami spacerowymi, rowerowymi. To jedno z najpiękniejszych, zielonych i prestiżowych miejsc Bielska-Białej. To nic innego jak doskonała lokalizacja połączona z nowoczesną i funkcjonalną architekturą - to najważniejsze atuty tej inwestycji. Bliski kontakt z przyrodą to tylko jeden z wielu atutów osiedla, miejsce gdzie dominuje zieleń ... niesamowite widoki ... przestrzeń ... wręcz zaprasza do aktywnego wypoczynku, spacerów z rodziną, górskich wędrówek i sportów bez względu na porę roku. Mieszkańcy bardzo szybko będą mogli dotrzeć do centralnej części miasta dzięki dogodnej komunikacji miejskiej (w pobliżu przystanek autobusowy). W sąsiedztwie znajduje się kościół, sklepy, poczta, przedszkole, szkoła oraz przychodnia lekarska i szpital. Zapoznaj się z dokładną lokalizacją inwestycji (zakładka lokalizacja).

 

     BUDUJEMY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

       Każde piętro domu zostało zaprojektowane tak, by oferowana przestrzeń została wykorzystana w sposób jak najbardziej optymalny. Brak jakichkolwiek skosów we wnętrzach stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie a pełnowymiarowa wysokość pomieszczeń pozwala w pełni na funkcjonalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Wyjątkowego charakteru nada całości kominek w salonie jak i bezpośrednie wyjście z salonu na taras główny. Otwarta kuchnia, przestronne hole i wiatrołapy pozwalają na swobodne korzystanie z nieruchomości oraz funkcjonalne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Doświetlone cztery pokoje oraz dodatkowy balkon i taras przyjemnie nasłoneczniają każdą cześć domu. Dodatkowo jednostanowiskowy garaż, miejsca postojowe oraz własny ogród, niezależny taras, osobny wjazd i wejście główne do budynku dają poczucie nieskrępowania i niezależności  - to z pewnością kolejne atuty tej nieruchomości. Stworzenie indywidualnego projektu domu miało na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności wnętrza jak i wykorzystania walorów bardzo widokowej działki.

        Te bezczynszowe, niezwykle komfortowe domy charakteryzują się wyjątkową architekturą. Poza tym bardzo widokowa, spokojna, kameralna, cicha i pełna zieleni część dzielnicy z doskonałym i szybkim dojazdem do centrum miasta jak i obwodnic Bielska-Białej. Działki mają równie dobrą infrastrukturę: dobry dojazd, bliskość przystanków autobusowych, przedszkoli i szkół dla dzieci, sklepów, placówek medycznych, aptek, szklaków turystycznych i tras rowerowych oraz wyciągu narciarskiego na stoku Dębowca i kolejki linowej na Szyndzielnię – to z pewnością dodatkowe atuty tej lokalizacji.

Inwestycja jest w trakcie realizacji, istnieje możliwość prezentacji nieruchomości, co z pewnością ułatwi podjęcie właściwej decyzji.

 

KLIENT OTRZYMUJE DODATKOWO ( w cenie):

- duży strych z możliwością zaadaptowania...

- instalację odkurzacza centralnego ...

- ledowe oświetlenie w podbitce Kanlux ...

- rolety zewnętrzne sterowane automatycznie na pilota w kolorze grafitowym ...

- łącze światłowodowe dla internetu i TV ...

  Domy pod Szyndzielnią - to właśnie Twoje miejsce.

NAJNIŻSZA CENA 3.850 zł / m2 

*** BEZ PROWIZJI *** BEZ PCC ***

 Zadzwoń, umów się na spotkanie na prezentację nieruchomości i zobaczyć kolejne etapy inwestycji

787-777-759 & 606-130-800. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.